Plánujeme na rok 2022 vrh F

Andělka Šťastná smečka

„Koblížek“

a

Speciality Spencer vom Spreeidyll

„Skane“

Skane (Speciality Spencer vom Spreeidyll) se narodil 28. 06. 2018 ve Storkow/Mark. V osmi týdnech se Skane přestěhoval do svého nového domova v Magdeburgu.

Skane je mazlivý, citlivý, trpělivý a ostražitý, nejraději tráví čas se svojí rodinou. Rád objevuje nová místa, ale také si rád lehne na gauč za deštivého počasí. Rychle se nadchne pro frisbee a další hry. Miluje mantrailing (výcvik stopařských psů), je naprosto soustředěný a nedá se ničím rozptýlit.

Skane je po ránu nebo při vítání rodiny a přátel velmi upovídaná kolie. Skaneho velmi zajímají ostatní zvířata. Na jaře je opatrný na ptáčky vypadlé z hnízda, na podzim se stará o ježky na zahradě, aby se mohli v klidu najíst.

Skane absolvoval několik výstav, poprvé ve věku 9 měsíců ve třídě mladých, kde dokázal zvítězit v konkurenci 10 dalších psů a stal se „Nejlepším mladým psem“. Na dalších výstavách získal výborné výsledky, několikrát získal BOB a BOS a má všechny předpoklady pro získání Německého šampiona (Klub britských ovčáckých psů).

Andělka se narodila 31. 5. 2017 v Čelákovicích u nás v chovatelské stanici Šťastná smečka.

Je to velmi milá a přátelská fenka, ráda se tulí a komentuje dění kolem sebe svým upovídaným způsobem. Miluje běhání po loukách a ráda si hraje s plyšovými hračkami.

Andělka má odmalička ráda všechny zvířata, a ať potkáme jakéhokoliv pejska, hned ho vyzívá ke hře. Miluje procházky přírodou, a i když v lese potkáme divokou zvěř, zůstává stále se smečkou. Andělka je hodně zvědavá, nenechá si ujít žádnou akci a stejně intenzivně dokáže odpočívat na gauči. Pomáhá udržovat pořádek v naší smečce.

Je velmi trpělivá máma, štěňátkům se láskyplně věnuje a hraje si s nimi.

Na výstavách Andělka získala výborná hodnocení, ve svém prvním výstavním roce získala titul Český junior šampion, na který poté navázala Českým šampionem. Letos svojí výstavní kariéru zakončila titulem Český grandšampion.